Ceph Türkiye 9. Meetup Ankara: Ceph Networking ve Genel Soru-Cevap Etkinliği

Ceph Türkiye 9. Meetup Ankara: Ceph Networking ve Genel Soru-Cevap Etkinliği

ceph_turkey_logoCeph Türkiye meetup etkinlikleri kapsamında 2019 yılının ilk etkinliği 19.06.2019 Çarşamba günü ODTÜ Teknokent İkizler Konferans Salonu’nda düzenlenmiştir. Meetup grubuna yeni katılan üyelerle tanışmak ve networking imkanı sağlamak üzere düzenlenen etkinlikte, gelen talepler doğrultusunda spesifik bir konudan bahsetmek yerine katılımcıların istedikleri soruları ve merak ettiklerini sorabilecekleri interaktif bir soru-cevap oturumu gerçekleştirilmiştir.

Konuşmacı olarak katıldığım etkinlikte, katılımcıların tanışması ve Ceph kullanımları ile ilgili kısa bir sohbetin ardından soru-cevap bölümüne geçilmiştir.

T.C. Sağlık Bakanlığı, Türksat, Aselsan, Bilkent Üniversitesi gibi kurumların yanı sıra Uyumsoft, İnnova, Forte Teknoloji, Dia Yazılım, Key Yazılım, Ekin Teknoloji ve 4S gibi firmaların katılımı ile gerçekleşen oturumda katılımcılar danışmak istedikleri veya merak ettikleri konularda sorularına cevap bulmuştur.

Konu ile ilgili bir çok uzmanın katıldığı etkinliklere siz de katılmak isterseniz lütfen meetup grubuna kayıt olarak etkinlik duyurularını takip edin. Ceph Türkiye meetup sayfasına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Turkey Ceph Meetup

Ankara, TR
989 Cephers

Bu grup, bulut ve yüksek performans gerektiren diğer ortamlarda ölçeklenebilir depolama sistemlerine ilgi duyan herkese hitap etmektedir. Ceph; object, block ve file system de…

Check out this Meetup Group →

Etkinliğe katılamayanlar veya yeniden izlemek isteyenler için etkinlik videosunu ve fotoğrafları aşağıda paylaşıyorum.

İyi seyirler!

Video:
Fotoğraflar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir