Ceph Türkiye 10. Meetup İstanbul: Ceph Networking ve Genel Soru-Cevap Etkinliği

Ceph Türkiye 10. Meetup İstanbul: Ceph Networking ve Genel Soru-Cevap Etkinliği

Ceph Türkiye meetup etkinlikleri 2019 yılında hız kesmeden devam ediyor. Haziran ayında Ankara’daki etkinliğin ardından Temmuz ayında benzer etkinlik 24.07.2019 Çarşamba günü Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknoparkı Uyumsoft ofisinde düzenlenmiştir. Meetup grubuna katılan üyelerle tanışmak ve networking imkanı sağlamak üzere düzenlenen etkinlikte, gelen talepler doğrultusunda Ankara’da olduğu spesifik bir konudan bahsetmek yerine katılımcıların istedikleri soruları ve merak ettiklerini sorabilecekleri interaktif bir soru-cevap oturumu gerçekleştirilmiştir.

Konuşmacı olarak katıldığım etkinlikte, katılımcıların Ceph kullanımları ile ilgili kısa bir sohbetin ardından Ceph ile ilgili özet bir takım bilgilerin ardından soru-cevap bölümüne geçilmiştir.

Fiba Banka gibi kurumların yanında İnnova Bilişim, Nebula, Uyumsoft, Markum Cloud, Innovance BT, Netcen Teknoloji ve Compsan Bilişim gibi firmaların katılımı ile gerçekleşen oturumda katılımcılar danışmak istedikleri veya merak ettikleri konularda sorularına cevap bulmuştur.

Son olarak Ceph tarafından dünya çapında kullanıcılara 2018 yılında yapılan anketin sonuçları değerlendirilmiştir.

Konu ile ilgili bir çok uzmanın katıldığı etkinliklere siz de katılmak isterseniz lütfen meetup grubuna kayıt olarak etkinlik duyurularını takip edin. Ceph Türkiye meetup sayfasına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Turkey Ceph Meetup

Ankara, TR
989 Cephers

Bu grup, bulut ve yüksek performans gerektiren diğer ortamlarda ölçeklenebilir depolama sistemlerine ilgi duyan herkese hitap etmektedir. Ceph; object, block ve file system de…

Check out this Meetup Group →

Etkinliğe katılamayanlar veya yeniden izlemek isteyenler için etkinlik videosunu aşağıda paylaşıyorum.

İyi seyirler!

Video:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir